9 سال با تغییرات قیمت مسکن در گرگان

9 سال با تغییرات قیمت مسکن در گرگان

طبق بررسی‌های انجام شده با استفاده از اطلاعات و آمارهای موجود در هومنگر، قیمت مسکن در شهر گرگان طی 9 سال اخیر، از شهریور 92 تا شهریور امسال، به طور میانگین 16 برابر شده است.

 

طبق داده‌های موجود در سامانه مسکن و شهرسازی از قیمت مسکن در شهر گرگان و تلفیق آن با آمارهای به‌روز هومنگر در این زمینه روند افزایش قیمت مسکن در 28 منطقه از شهرستان گرگان مورد بررسی قرار گرفته است که دراین‌بین بیشترین افزایش قیمت مسکن در بازه 9 سال مربوط به منطقه افسران گرگان بوده است. افزایش قیمت در این منطقه از شهر گرگان طی 9 سال تقریباً 29 برابر بوده است و حدود 2980 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

رتبه دوم در این نمودار به منطقه بلوار صیاد شیرازی تعلق دارد. قیمت مسکن در این محله از گرگان حدود 19 برابر افزایش داشته است. پس از آن نیز مناطقی مانند شهرک تالار، گلشهر و الغدیر  با افزایش 18 برابری، رتبه سوم افزایش قیمت مسکن را از آن خودکرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

میانگین قیمت مسکن نوساز در گرگان

معرفی شهرک تالار گرگان

 

خرید خانه در گرگان

 

باتوجه‌به نمودار بررسی تغییرات قیمت در 10 محله پر طرف‌دار شهرستان گرگان برای خریداران مسکن می‌توان مشاهده نمود که محله‌های ویلاشهر با حدود 17 برابر افزایش قیمت، گرگانجدید و سروش جنگل با 15 برابر و گرگان پارس با 14 برابر در رتبه‌های بعدی هستند.

همچنین کمترین افزایش قیمت مسکن در این 10 سال به مناطق کاشانی و جرجان با افزایش قیمت 13 برابری می‌رسد.

همچنین بخوانید:

ارزانترین محله‌های گرگان برای خرید آپارتمان

 

همچنین لیست کامل رشد مناطق 28 گانه به تفکیک، همراه با نقشه و تحلیل نموداری در بانک اطلاعات هومنگر جهت مصارف تجاری موجود است. جهت دسترسی به این اطلاعات با ما تماس بگیرید.

خرید خانه در گرگان