چگونه خانه هایتان را سریع تر بفروشید؟

چگونه خانه هایتان را سریع تر بفروشید؟

با توجه به این‌که در دوران کرونا و قرنطینه بسیاری از معاملات مربوط به املاک به‌صورت آنلاین و در بستر اینترنت انجام می‌شود ازاین‌رو نوع تصویر و عکسی که برای آگهی مربوط به خانه‌ها استفاده می‌شود در انتخاب شدن آن ملک نقش بسیار مهمی دارد.

اگر شما تصمیم به فروش ملک خود گرفته‌اید مطمعنا به یک استراتژی برای فروش آن فکر کرده‌اید.با توجه به این‌که بسیاری از مردم در خانه هستند،ازاین‌رو اهمیت آگهی‌های آنلاین از همیشه بیشتر شده است.

آماده سازی فضای خانه

فضای خانه خود را آماده سازی کنید.اولین مرحله‌ تبدیل کردن خانه به یک صحنه مناسب است.تمام اسباب‌بازی‌های کودکان را از صحنه حذف کنید.تمام مجلات و قاب‌هایی با عکس‌های شخصی را از صحنه حذف کنید. لازم نیست تمام وسایل شخصی خود را از صحنه حذف کنید.باید صحنه را به شکلی بچینید که خریداران بتوانند خودشان را در آن صحنه تصور کنند به همین دلیل توصیه می‌شود تصاویر شخصی خود را از صحنه حذف کنید.به‌علاوه هر چه وسایل اضافه در قاب شما کمتر دیده بشود خانه‌ی شما خاص‌تر به نظر می‌رسد.از این رو هر وسیله ای که احساس می کنید قرار داشتن آن در تصویر نیازی نیست را از فضای خود حذف کنید.

کادر بندی مناسب

حالا نوبت کادر بندی مناسب برای عکس است.شما ممکن است عاشق چیدمان دکوراسیون خانه‌ی خود باشید اما احتمال دارد نوع دکوراسیون خانه شما جلوه‌ی مناسبی در قاب عکس نداشته باشد و یا تمام فضای شمارا پوشش ندهد.چند عکس برای تست از این مسئله بگیرید.اگر برنامه دارید یک تور مجازی از خانه خود برای فروش بگذارید توصیه می‌کنیم با دوست خود یک تماس تصویری برقرار کنید و به‌وسیله‌ی دوربین خانه‌ی خود را به او نشان دهید از او بپرسید که خانه شما در تصویر چگونه به نظر می‌رسد.

سرانجام تمام گرد و غبار را از صحنه‌ی خود پاک‌کنید تا جایی که امکان دارد فضایی که می‌خواهید از آن عکس بگیرید را روشن‌تر کنید.حتی زیباترین خانه‌ها هم اگر به‌اندازه‌ی کافی روشن نباشند در عکس خوب به نظر نمی‌رسند.

فراهم کردن دکور مناسب عکس

اگر خانه شما در حال حاضر خالی است شما گزینه‌های محدودی دارید.می‌توانید خالی رهایش کنید اما خانه‌های که خالی نیستند زودتر به فروش می‌رسند. می توانید مقداری دکور فقط برای عکس قرض بگیرید.شما فقط به مقداری وسیله‌ی خاص برای زیبا به نظر آمدن قاب خود نیاز دارید.یکدست مبل،یک میز چای‌خوری و یک قالیچه در ابعاد پذیرایی خانه‌ی شما برای عکس کافی است.

ویرایش کردن عکس

عکس مورد نظر را ویرایش کنید.البته به این نکته دقت کنید که دستکاری بیش از اندازه عکس نیز می توانید مضر باشد.می توانید نور و رنگ های تصویر را بهتر کنید و در صورت نیاز وضوح تصویر را بالاببرید.

تنظیم کردن قالب عکس

به اندازه عکس خود دقت کنید. قبل از انتشار آن توجه داشته باشید که کیفیت و اندازه ای که در نظر گرفته اید مناسب باشد و به راحتی در سایت قرار بگیرد.

 

حالا خانه ی شما عالی به نظر می رسد.

 

در این مقاله سعی کردیم چندنکته‌ی مهم که باعث می‌شوند خانه‌ی شما در آگهی های آنلاین بهتر بنظر برسد را برای شما تشریح کنیم. شما با رعایت کردن این نکات می توانید روند فروش خانه ی خود را تسریع ببخشید.